Контакти:
Тел. +380973854919, 0992646836
E-mail: andriidejneka@gmail.com

Кондиціонери & Опалення

Комфорт в кожну оселю Тел. +380973854919, 0992646836

 • 1 Кондиціонери та їх види

  Всі кондиціонери поділяють на два класи: моноблочні (віконні і мобільні) і спліт-системи (настінні, канальні, касетні, VRF-системи і т. п.). Кожен з них має свої особливості. Найдешевші - віконні, призначені, як для охолодження, так і для обігріву приміщення.
  Read Me...
 • 2 Твердопаливні котли тривалого горіння

  Твердопаливні котли тривалого горіння мають безліч переваг, порівняно зі звичайними твердопаливними котлами, які потрібно постійно завантажувати паливом. Тепер Вам не потрібно вставати вночі і підкидати дрова чи вугілля, щоб прокинутися в теплі. Це, як правило, інноваційне обладнання, в якому, завдяки спеціальній конструкції, досягається більш тривалий процес горіння, що може протривати і кілька діб. Таким чином, Вам не потрібно витрачати багато часу на обслуговування, досягається більш тривала автономія.
  Read Me...
 • 3 Твердопаливні котли тривалого горіння

  Твердопаливні котли тривалого горіння мають безліч переваг, порівняно зі звичайними твердопаливними котлами, які потрібно постійно завантажувати паливом. Тепер Вам не потрібно вставати вночі і підкидати дрова чи вугілля, щоб прокинутися в теплі. Це, як правило, інноваційне обладнання, в якому, завдяки спеціальній конструкції, досягається більш тривалий процес горіння, що може протривати і кілька діб. Таким чином, Вам не потрібно витрачати багато часу на обслуговування, досягається більш тривала автономія.
  Read Me...
 • 4 Lorem ipsum dolor...

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...
  Read Me...
 • 5 Lorem ipsum dolor...

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...
  Read Me...

Консольний кондиціонер - це сучасний кліматичний пристрій, внутрішній блок якого розміщується вертикально до стіни на деякій відстані від підлоги. Консольні кондиціонери рівномірно розподіляють повітряні потоки вздовж стіни. Потужні струмені повітря циркулюють в чотирьох напрямках: вгору, вниз, вправо і вліво. Це дозволяє убезпечити людей і тварин в приміщенні від прямого попадання холодного повітря.

Консольна спліт-система дуже компактна і стильна, тому поєднується з будь-яким інтер'єром. Найчастіше пристрої монтують в приміщеннях, де немає можливості встановити настінний кондиціонер, наприклад, офіси зі скляними стінами. Кондиціонери консольного типу мають продуману конструкцію, що полегшує процес їх монтажу та обслуговування.

Ключові особливості підлогових систем

Однією з особливостей підлогового кондиціонера є його конструкція. Прилад має класичний дизайн і невеликі габарити, що дає можливість встановити його в будь-яке приміщення. Якщо в кімнаті вже закінчено ремонт і з'явилася потреба встановити кондиціонер - це найкращий варіант. Консольну систему можна монтувати в ніші стін, над підлогою, ховати за штори або навпаки встановити на видному місці і зробити невід'ємним атрибутом дизайну.

Консольні спліт-системи забезпечать комфортний мікроклімат в приміщенні і вбережуть від протягів. Завдяки особливій конструкції пристрою і методикою його монтажу, повітряні маси будуть розподілятися уздовж стін, не потрапляючи на людей. Це ліквідує ризик появи переохолоджених місць в кімнаті.

Місця для установки консольних систем

Консольні кондиціонери підходять для будь-яких приміщень побутового або комерційного типу. Ви можете встановити прилад в квартирі, в заміському будинку, ресторані, магазині або офісі. У будь-якому випадку, він прекрасно впишеться в інтер'єр, і не буде займати багато місця. Пристрої мають низький рівень шуму, тому не завадять вам працювати або відпочивати. Просте управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, який йде в комплект поставки.

Основні переваги консольної системи

Як і інші кліматичні системи, консольні підлогові моделі працюють на охолодження та обігрів. Вони оснащені інверторним компресором, тому є економічними і ефективними. Пристрій самостійно визначає показники, необхідні для роботи, грунтуючись на температуру в приміщенні.

Також системи володіють всім необхідним функціоналом (режим сну, управління повітряними потоками, таймер), а відрізняються лише конструкцією і способом установки. В асортименті підлогових систем є найтонші в світі, які можна заховати в стіні або зробити зовсім непомітними для очей.

Після монтажу пристрої схожі на батареї опалення і прекрасно поєднуються з домашньою та офісною обстановкою. Розподіл повітряних потоків відбувається в чотирьох напрямках уздовж стіни і підлоги, завдяки чому забезпечується комфортний мікроклімат по всьому приміщенню, а не в окремій зоні.

 Схема можливих варіантів розподілу повітря

 Також фото демонструє, як відбувається розподіл теплого повітря, коли пристрій працює в режимі обігріву. Як бачите, тепло йде паралельно підлозі, рівномірно прогріваючи його. Це актуально для дитячих кімнат, особливо в ігровій зоні. Ніяка батарея не зможе забезпечити тепла підлога, як підлогова система. Варто відзначити, що підлоги в квартирах холодні завжди, незалежно від сезону.

Внутрішні блоки консольних систем, як правило, встановлюють на самому малопомітному місці. Часто їх повністю занурюють в ніші стін, залишаючи на увазі лише решітки для забору та подачі повітря. Такий варіант безпрограшний для будь-якого інтер'єру.

Існують також мобільні різновиди пристроїв, оснащені коліщатками для швидкого переміщення. Такі прилади можна встановлювати в будь-які кімнати вашої квартири або офісу.

Найбільш популярні бренди консольних спліт-систем

Найбільш популярними на споживчому ринку є підлогові спліт-системи наступних виробників:

 • Daikin;
 • Cooper&Hunter;
 • Toshiba.

Кожна компанія намагається зробити свої пристрої унікальними і наповнити їх багатим функціоналом. Якщо порівнювати вищевказані бренди, слід зазначити їх основні особливості.

Компанія Daikin відноситься до числа лідерів з виробництва кліматичної техніки, тому їхні прилади мають деякі відмінності:

Можливість підлогово-стельового монтажу. Не всі моделі володіють такими характеристиками, проте вони існують.

Функції швидкого обігріву і швидкого охолодження.

Сумісні з мультиспліт-системами бренду Daikin, можна підключити до 9 внутрішніх блоків (в лінійках FVXG і FVXS).

Системи ТМ Cooper&Hunter мають наступні переваги:

Економічність за рахунок використання компресора інверторного типу. Пристрої споживають на 30% менше електроенергії, що дуже актуально з урахуванням розцінок на даний ресурс.

Функція автоматичного розморожування зовнішнього блоку, завдяки якій кліматичним пристроєм можна користуватися навіть в морозні дні.

Низький рівень шуму. Прилади оснащені трьохшвидкісним вентилятором, який створює відмінну аеродинаміку та мінімізує гучність при роботі.

WiFi управління.

Це лише базовий набір функцій, яким комплектуються пристрої компанії Cooper&Hunter. Однак деякі моделі можуть мати набагато більше цікавих і корисних опцій.

Серед переваг кондиціонерів підлогового типу Toshiba варто виділити:

Простота монтажу. Конструкція пристрою спроектована так, щоб процес установки став простішим. Доступ до магістралі з фреоном і іншим з'єднанням можна отримати, знявши передню панель. Вага блоку не перевищує 14 кг.

Присутній режим обігріву підлоги.

Дві незалежні вихрові системи подачі повітря.

Вбудований модуль управління.

Стриманий дизайн, класичний зовнішній вигляд.

Компанія Mitsubishi Heavy також не відстає від конкурентів і пропонує функціональні кліматичні системи з рядом особливостей:

Інтенсивний режим «Hi Power» дозволяє всього за 15 хвилин створити бажану температуру в приміщенні.

Режим «Silent» дає можливість зробити роботу пристрою практично безшумною без зниження продуктивності. Функція дуже актуальна для використання в нічний час.

Автоматична самодіагностика. Прилад повідомляє про наявність несправності, виводячи код помилки на екран. Отриманий код дозволяє визначити характер несправності і своєчасно викликати майстра.

Як бачите, виробникам кліматичної техніки є чим здивувати потенційних користувачів. Відповідно, від кількості додаткових опцій буде залежати і вартість приладу. Тому вибираючи пристрій, враховуйте свої переваги і побажання до його функціональності.

Купити консольні кондиціонери в Рівному та Рівненській області з доставкою

Якщо ви бажаєте придбати якісну кліматичну техніку, відвідайте наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо кондиціонери консольного типу за помірною ціною. У нас ви знайдете моделі від кращих виробників в світі з самим багатим функціоналом.

Дочірні категорії

Copyright 2024 Кондиціонери & Опалення